09 грудня 2021р. студенти 3 курсу спеціальності "Туризм" кафедри відвідали лекцію - зустріч, в рамках дисципліни Івент менеджмент, на тему: "Івент менеджер - практична складова успіху".09 Грудня 2021р.

09 грудня 2021р. студенти 3 курсу спеціальності "Туризм" кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ відвідали лекцію - зустріч, в рамках дисципліни Івент менеджмент, на тему: "Івент менеджер - практична складова успіху". Гостем був  івент менеджер компанії Ahead International,

випускник кафедри регіоналістики і туризму Нікітенко Олександр. Студенти ознайомилися з особливостями планування та реалізації івент заходів в сучасних умовах. Присутні мали змогу ознайомитися з зразками супровідної документації організації івент заходу, почути про тонкощі формування і узгодження бюджету івент заходу. Особливий інтерес викликало питання специфіки психологічної етики під час організації івент заходу.

Зустріч була надзвичайно захоплюючою, та проходила в атмосфері конструктивного діалогу. Дякуємо Олександру Нікітенку і бажаємо професійного зростання та запрошуємо до нас ще!