Факультет маркетингу

Події

 • 03 Червня 2020

  Відкрита лекція в форматі Zoom-конференції «Прийняття управлінських рішень на підприємствах туріндустрії на основі інкрементального та маржинального аналізу».

  1 червня  2020 року для студентів 1 курсу денної форми навчання спеціальності «Туризм» к.е.н., доцентом кафедри регіоналістики і туризму Ларисою Громоздовою була поведена відкрита лекція на тему: "Прийняття управлінських рішень на підприємствах туріндустрії на основі інкрементального та маржинального аналізу».  Серед запрошених на лекцію в форматі ZOOM-конференції були доктори наук,  завідувачі  кафедр КНЕУ. Вайбер-повідомлення щодо проведення відкритої лекції  отримали усі члени кафедри регіоналістики і туризму. Були запрошені аспіранти кафедри, студенти заочного відділення.     
 • 10 Грудня 2019

  Інтерактивна виставка Ukraine WOW

  Студенти освітньої програми «Туризм» КНЕУ  разом з викладачем Наталією Бойко відвідали інтерактивну виставку «Україна WOW»
 • 05 Грудня 2019

  Стратегії розвитку українських міст (Аналітичний центр СЕDOS)

  Обговорення стратегій розвитку українських міст (Аналітичний центр СЕDOS). 5 грудня 2019 року в стінах 31B1 в рамках марафону заходів  аналітичного центру СEDOS відбулося обговорення стратегій розвитку українських міст за участі предтавників кафедри регіоналістики і туризму  КНЕУ.   
 • 20 Листопада 2019

  Студенти спеціальності "Туризм" відвідали головний офіс туроператора "TUI Ukraine"

  Cтуденти 4-го курсу спеціальності "Туризм" відвідали головний офіс одного з найбільших туроператорів "TUI Ukraine". У ході екскурсії, студенти мали нагоду ознайомитися з історією,  організаційною структурою, бізнес-процесами та корпоративною культурою компанії. Доброзичливість, гостинність  прийому та високий рівень компетентності персоналу TUI надихнули багатьох студентів до пошуку професійного становлення та кар"єрного зростання в цій компанії. 
 • 16 Листопада 2019

  Дизайн-спринт. Сталі міста в рамках Виставки Nordic Sustainable Cities

  Дизайн-спринт. Сталі міста в рамках урбаністичної виставки "Nordic Sustainable Cities".  Міждисциплінарні підходи до розв'язання проблем в урбаністиці розвиваються та набувають популярності. Завдяки ініціативі Comixans професор кафедри Віталій Пилипів був частиною міждисциплінарною команди у цікавому дизайн-спринті "Дизайн-спринт. Сталі міста", який проводився в рамках урбаністичної виставки "Nordic Sustainable Cities". Експериментували з ідеями щодо сталого використання недобудованого кампусу університету ім. Карпенка Карого.  
 • 13 Листопада 2019

  Урбаністична виставка Nordic Sustainable Cities

  Сучасні кейси розвитку міст у сталий спосіб. Виставка про те як зробити міста стійкими, мобільними, низьковуглецевими, а людей у них щасливими. Дуже цікавий і повчальний досвід нордичних країн. 
 • 22 Жовтня 2019

  Презентація Концепції інтегрованого розвитку Подільського району міста Києва

  22 жовтня 2019 року в колонній залі КМДА відбувся захід з нагоди презентації фінальної версії Концепції інтегрованого розвитку Подільського району міста Києва в рамках проекту «Інтегрований розвиток міст в Україні». Професори кафедри регіоналістики і туризму  Віталій Пилипів та Ярослав Остафійчук мали честь працювати над економічною і демографічною частинами Концепції.        
 • 18 Жовтня 2019

  Польове навчання "Стежками Трипільської цивілізації"

  Подорожуючи Україною...Традиційний польовий тренінг "Стежками Трипільської цивілізації". Розробляємо оновлений туристичний маршрут на основі старих та нових локацій.
 • 03 Жовтня 2019

  27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2020

  27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2020 (30 вересня - 2 жовтня 2020) Представники кафедри разом зі студентами традиційно у дев'ятий раз відвідали туристичний салон "Україна". Серед його постійних учасників, які сприяли  комунікаціям кафедри  в бурхливому B2B середовищі, можна виділити  "Феєрію мандрів" Ігоря Захаренка, де працюють наші випускники.  Для студентів-старшокурсників цей формат відвідин салону є звичним, а для першокурсників-знайомство з бізнесовою аудиторією в туристичній індустрії та набуття необхідного досвіду у майбутній професіїї.
 • 27 Вересня 2019

  Польовий тренінг "Організація туродня в туристичній дестинації" ( м.Чернігів)

  До Дня туризму викладачі кафедри Наталія Бойко, Інна Ілляшенко, Катерина Коценко та Віталій Пилипів організували  для студентів спеціальності "Туризм" подорож до  колишньої княжої столиці Київської Русі, до одного із найдавніших центрів Східної Європи - міста Чернігів. Польове практичне навчання у формі тренінгу "Організація туродня в туристичній дестинації" відбувалося в особливій атмосфері міста, яку створюють пам'ятки історії та архітектури різних епох.     
перша :: 1 2 3 :: Остання