Факультет маркетингу

Проекти

Проекти:

  • GUMLog – Німецько-Українська Магістерська програма у галузі логістики

Основною метою GUMLog є розробка навчальних програм і створення магістерської програми в галузі логістики відповідно до вітчизняних умов господарювання та найкращих практик у сфері транспорту і логістики. Ця спільна робота у довгостроковій перспективі має привести до створення умов сталого регіонального розвитку України відповідно до Стратегії сталого розвитку "Україна - 2020".

Посилання на сторінку проекту: https://fm.kneu.edu.ua/ua/icoop/GUMLog/

  • Школа юного логіста

03 квітня-24 квітня 2019 р.

(кожну середу 16.00-19.30)

Участь безкоштовна!

Запрошуємо 9-11 класи!

Майбутня професія має обиратися свідомо! З цією метою кафедрою комерційної діяльності та логістики ДВНЗ "Київський національний економічний університет ім. В. Гетьмана" було започатковано Школу юного логіста.

Посилання на проект: https://fm.kneu.edu.ua/ua/vstupnyk/shkola_yunoho_logista/

  • Сертифікаційна програма «Логістика»

Студенти спеціальносте «Маркетинг», «Економіка підприємства», «Комерційна діяльність та логістика» в межах варіативної складової можуть обирати наступні дисципліни: Складська логістика, Управління міжнародними каналами розподілу, Операційний менеджмент, Інфраструктура товарного ринку, Організаційний розвиток підприємства. За результатами за результатами підготовки за цією програмою студенти отримують сертицікат «Логістика», що засвідчуєтться провідними спеціалістами у сфері логістики.

Проект реалізується спільними зусиллями факультетів Маркетингу, Економіки та управління а також за участі викладачів факультету міжнародної економіки та менеджменту.

  • Сертифікаційна програма «Інтернет-маркетинг»

Студенти спеціальностей «Маркетинг», «Комерційна діяльність та логістика» в межах варіативної складової можуть обирати наступні дисципліни: Основи інтернет-маркетингу, Створення WEB-ресурсів, Електронна комерція, Інтернет-комунікації, Інтернет-аналітика. За результатами за результатами підготовки за цією програмою студенти отримують сертицікат «Логістика», що засвідчуєтться провідними спеціалістами у сфері логістики.

Проект реалізується спільними зусиллями кафедри маркетингу та кафедри комерційної діяльності і логістики.

Остання редакція: 04.10.19