Чемпіонат "SkillsUp: 5 кейсів від громад України" добіг до свого завершення.29 Грудня 2021р.

Чемпіонат "SkillsUp: 5 кейсів від громад України" добіг до свого завершення.

16 грудня 2021 року, відбувся урочистий фінал чемпіонату, на якому кафедра регіоналістики і туризму прийняла активну участь.

Нагадаємо, що проєкт «Skills Up Camp» реалізовується в рамках програми «Мріємо та діємо», яка впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та виконується IREX.

Студенти 2 курсу освітньої програми "Туризм" подали для участі у чемпіонаті дві командні пропозиції для вирішення кейсу №2: "Розвиток туристичного потенціалу Диканьки".

Студенти 3 курсу освітньої програми "Економіка міста та урбаністика" та старша викладачка кафедри Марія Маркіна, подали на чемпіонат пропозицію вирішення кейсу №4: "Запровадження переробки сміття та зменшення засмічення громади".

Незважаючи на те, що команди не увійшли до числа фіналістів, ми пишаємося запропонованими цікавими рішеннями та проявленою ґрунтовною підготовкою, активністю та цілеспрямованістю команд.

Дякуємо за достойне представлення кафедри нашим студентам та викладачами!

А вже в лютому 2022 року чекайте на анонс відкритої онлайн-презентації від наших здобувачів щодо їх поданих рішень та вражень від чемпіонату "SkillsUp: 5 кейсів від громад України".