Публічний захист курсових робіт у студентів другого курсу освітньо-професійної програми "Економіка міста та урбаністика" з дисципліни "Регіоналістика"23 Грудня 2021р.

23 грудня відбувся публічний захист курсових робіт у студентів другого курсу освітньо-професійної програми "Економіка міста та урбаністика" з дисципліни "Регіоналістика" (лектор: проф. Оболенський О.Ю., асистент Медвідь Г.С.). Тематика курсових робіт пов'язана безпосередньо із реалізацією Державної стратегії регіонального розвитку до 2027 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 5 серпня 2020 року № 695.

Студенти 2 курсу відповідально поставилися до підготовки курсових робіт та активно працювали упродовж усього семестру над її написанням, опанували нові навички з дисципліни «Регіоналістика» та навчилися робити змістовну доповідь з використанням презентації. Захист пройшов у дискусії під час якої студенти чітко та грамотно відповідали на поставлені запитання.

Найкращими роботами у РУ-201 стали: "Стратегія розвитку виробничого потенціалу регіонів центральної України (Київщина, Черкащина, Полтавщина та Кіровоградщина)  Нетребенка К.К., “Програма розвитку «Smart Tourist Destination» територіальної громади”   Кізєєвої О.А., "Стратегія розвитку малого та середнього підприємництва на сільських територіях регіону" Драмарецької А. С.

Найкращими роботами групи РУ-202 стали: «Розробка засад програми популяризації туристичного потенціалу і територіальних громад у державі та за кордоном» (Запропоновано власні пропозиції, щодо розвитку туристичного потенціалу в Одеські області та наведено власно-розроблений туристичний маршрут Одеською областю) Бойко Х.Р.,  «Проблеми та перспективи просторового розвитку території України»  Гошко А. В., «Напрями та заходи сприяння модернізації великих міст» Сєргєєва Ю.В. та «Регулювання зайнятості населення та раціонального використання людського потенціалу»  Головіна К.О.

Кафедра регіоналістики і туризму щиро вітає наших студентів та бажає успішного завершення залікового тижня та сесії!