Студенти та викладачі кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ ім. В. Гетьмана відвідали перший у Київській області центр підтримки підприємців - Дія.Бізнес.02 Грудня 2021р.

У четвер, 2 грудня 2021 року, студенти та викладачі кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ ім. В. Гетьмана відвідали перший у Київській області центр підтримки підприємців - Дія.Бізнес.

Екскурсію центром провела засновниця та керівниця платформи соціальних проєктів BeCity,  кураторка центру Анна Страховська.

Пані Анна розказала про роботу центру та у форматі дискусії обговорила зі студентами актуальні напрямки його розвитку.

Як і в усіх інших центрах Дія.Бізнес, підприємці у Бучі зможуть отримати безкоштовні консультації, відвідувати бізнес-події та навчатися, а також шукати інвесторів і партнерів.

У центрі передбачена спеціальна pop-up-локація, де кожен бажаючий підприємець зможе тестувати свій продукт та збирати відгуки на той чи інший товар перед його виходом на ринок.

Також пані Анна поділилася історією, з чого починалася ідея створення центру саме в Бучі.

Під час зустрічі, шляхом проведення мозкового штурму, було обговорено і актуальну проблему, яку перед собою ставить Мінцифра: як люди поважного віку можуть заробляти в інтернеті та чому їм важливо навчатися комп'ютерній грамоті?

Від імені студентів та професорсько-викладацького складу кафедри, висловлюємо подяку центру Дія-Бізнес в Бучі та бажаємо реалізації амбітних проектів і задумів!

Друзі, а як Ви гадаєте, яким чином люди поважного віку можуть заробляти в інтернеті?