23 листопада студенти 4 курсу освітньо-професійної програми «Туризм» брали участь у тренінгу «Менеджмент туризму Приазов’я»23 Листопада 2021р.

23 листопада 2021 року студенти 4 курсу освітньо-професійної програми «Туризм» (факультет «Маркетинг») брали участь у тренінгу «Менеджмент туризму Приазов’я» у межах вивчення дисципліни «Маркетинг та брендинг туристичних дестинацій» на запрошення доцента кафедри регіоналістики і туризму та експерта з розвитку туристичних дестинацій Тимошенко Тетяни Олександрівни. Для студентів було дуже цінним долучитися до тренінгу, що проходив за участю представників влади, громадського та експертного середовища, а також бізнесу громад Приазов’я та був організованим за підтримки програми USAID «Економічна підтримка Східної України». Даний захід став логічним продовженням серії тренінгів і презентацій, присвячених розробці і впровадженню сучасної моделі розвитку туристичної дестинації Приазов’я на засадах кращих сучасних світових практик і новітніх технологій.

Студенти відзначили, що це унікальний пілотний проєкт з розробки Дорожньої карти розвитку туризму регіону Приазов‘я, який вперше реалізується в Україні у такому форматі та за підтримки Державного агентства з розвитку туризму України і проєкту міжнародної підтримки. Такий практичний досвід є, беззаперечно, дуже цікавим як для викладачів кафедри, так і для студентів, що вивчають спеціалізовані дисципліни з ОПП «Туризм».

Тренінг проходив у форматі інтерактивної лекції-бесіди, що дозволило всім учасникам висловлювати свої думки, ідеї та формулювати пропозиції щодо способів розв’язання тієї або іншої проблеми регіону. Корисними для учасників стали також  інформативні виступи доповідачів, що демонстрували всі етапи та особливості  запровадження сучасної системи управління туристичною дестинацією. По завершенню тренінгу, учасникам надавалися анкети-опитування, у яких вони могли залишити свої відгуки або побажання розробникам.

Дуже важливо демонструвати та залучати студентів до практичного застосування набутих під час навчання теоретичних знань. Тож, на кафедрі регіоналістики і туризму плануємо продовжувати таку практику і в подальшому!