Асистент кафедри регіоналістики і туризму Медвідь Г.С. взяла участь у роботі ІІ Міжнародноі? науково-практичноі? конференціі? здобувачів вищоі? освіти та молодих вчених "Економіка цифрового суспільства: сучасні проблеми та перспективи розвит12 Грудня 2021р.

Асистент кафедри регіоналістики і туризму Медвідь Г.С. взяла участь у роботі ІІ Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти та молодих вчених "Економіка цифрового суспільства: сучасні проблеми та перспективи розвитку"та у програмі академічного стажування спільно з Міжнародною школою бізнесу, що відбулася 9-12 грудня 2021 р. у м. Будапешт (Угорщина). Крім стажування та конференції була насичена екскурсійна програма, а саме: вечірня прогулянка по Дунаю, а також відвідали: Будайську фортецю, Рибальський бастіон, собор Св. Матіяша, Королівський Палац, марципанове містечко Сентендре, фортецю у Вишеграді, Базиліку в Естергомі, різдвяні ярмарки та найпопулярніші в Будапешті королівські термальні купальні.