Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг»22 Квітня 2021р.

22 квітня завершився Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020-2021 році зі спеціальності «Маркетинг», що проходив на базі Університету імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро). Для участі в II турі конкурсу надійшло 118 робіт від 133 авторів-учасників із 63 закладів вищої освіти. До фіналу увійшли 33 учасники, які були запрошені на підсумкову науково-практичну відеоконференцію для захисту своїх наукових робіт. За підсумками конкурсу нагороджено: Дипломами 1 ступеня – 7 переможців, Дипломами 2 ступеня – 10 переможців, Дипломами 3 ступеня – 16 переможців, Заохочувальними грамотами – 12 учасників.

Дипломом 1 ступеня нагороджена студентка 1 курсу магістерської програми "Маркетинг" ДВНЗ "КНЕУ ім. В. Гетьмана" Самодіна Юлія Ігорівна, яка представила на конкурсі свою наукову роботу на тему "Сталий маркетинг в просуванні органічних продуктів на вітчизняному ринку". Подякою за високий професіоналізм та якісну підготовку студентів до участі в ІІ турі конкурсу нагороджена науковий керівник д.е.н., проф. Решетнікова Ірина Леонідівна.

У загальному рейтинговому списку всіх 118 робіт учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг» дана робота зайняла 2-ге місце, отримавши за результатами рецензування 182 бали.

Щиро вітаємо Юлію Самодіну та її наукового керівника Ірину Леонідівну Решетнікову з перемогою! Бажаємо творчої енергії, натхнення і нових високих досягнень!

Подякою за високий професіоналізм та плідну роботу в складі галузевої конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Маркетинг» у 2020-2021 н.р. нагороджено завідувача кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка д.е.н., проф. Федорченка Андрія Васильовича.

Щиро вітаємо Андрія Васильовича!