Кафедра регіоналістики і туризму запрошує абітурієнтів28 Червня 2022р.

Запрошуємо абітурієнтів на навчання за освітньо-професійною програмою на першому (бакалаврському) рівні "Економіка міста та урбаністика" спеціальності 051 "Економіка"!

Освітньо-професійна програма є унікальною та спрямована на підготовку висококваліфікованих фахівців з економіки, які володіють сучасними теоретичними знаннями, методами, інструментами та практичними навичками для вирішення спеціалізованих задач із розвитку економіки міста, впровадження міських проектів, оцінки ринків і прийняття рішень щодо інвестування та реалізації бізнес-ідей у міському середовищі.

Цільовими орієнтирами програми є:

• базові знання з економіки;
  • профільні знання за програмою економіки міста та урбаністики (Креативна економіка міст, Місто та інформація, Екологічний урбанізм, Smart city та бізнес, Моделювання сталого розвитку міста, Управління міськими мережами, Організація стартапів у місті, Територіальне планування міст та ін.);
  • знання та оволодіння навичками в сфері сучасних інформаційних та комп’ютерних технологій в урбаністиці (Графічне моделювання та візуалізація просторового розвитку міст, GIS-технології в аналізі розвитку міст, Big Data в аналізі розвитку міста та ін.);
  • посилені знання професійної англійської мови.

Детальніше ознайомитися із пропозицією освітньо-професійної програми та перевагами наших випускників можна тут.