30 вересня 2015 року дві групи І курсу спеціальності 6103 «Туризм» після занять відвідали екскурсію до урочища «Бабин Яр» в Києві, де під час німецької окупації 1941–1943 років відбувалися масові розстріли німецькими окупантами мирного населення та радянських військовополонених. Екскурсія була організована і проведена доцентом кафедри регіональної економіки і туризму Коценко Катериною Федорівною.
Дата 30 вересня була вибрана невипадково: 29–30 вересня 1941 року в цьому урочищі було розстріляно майже 34 тисячі мирних жителів, переважно єврейської національності. Масові розстріли у Бабиному Яру та розташованому поруч із ним Сирецькому концтаборі проводилося і пізніше, аж до звільнення Києва від окупації. У 1946 році на Нюрнберзькому процесі були наведені факти про те, що тут було розстріляно близько 100 тисяч осіб.
У Бабиному Яру та поблизу нього були встановлені пам’ятники, зокрема:
– пам’ятник радянським громадянам та військовополоненим солдатам і офіцерам, розстріляним німецькими нацистами у Бабиному Яру, відкритий 2 липня 1976 року.
– пам’ятник розстріляним євреям у вигляді менори, встановлений 29 вересня 1991 року;
– дерев’яний хрест у пам’ять про 621 розстріляного члена ОУН, встановлений 21 лютого 1992 року, у 50-ту річницю розстрілу Олени Теліги та її соратників та ін.
Після відвідування урочища «Бабин Яр» студенти підготували звіти або есе про екскурсію та свої враження. Із звіту про екскурсію Ярослави Пронюк: «Особисто на мене екскурсія справила неабиякі враження. Я не могла собі уявити, що люди можуть бути настільки жорстокими. Це велика трагедія для України, але всі ці історичні події не були даремними, ми будуємо свою державу. Щоправда, події, які відбуваються зараз на території України, несприятливі, але все це сприяло єдності народу, пробудженню його патріотизму та сил боротися за свою рідну неньку-Україну. І я вірю, що в майбутньому Україна досягне неабияких висот».