Пропозиції студентів-урбаністів під час засідання секції «Відновлення міст України» у рамках 91-ї Щорічної студентської конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України»20 Травня 2024р.

«Відновлення міст України» – пропозиції студентів-урбаністів

День Вишиванки у 2024 році, 16 травня, ми відмічаємо активною науковою роботою!

Сьогодні  відбулося засідання секції «Відновлення міст України» у рамках 91-ї Щорічної студентської конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України» Київського національного економічного університету ім. В. Гетьмана.

Під час її роботи студенти четвертого курсу ОПП «Економіка міста та урбаністика», які проходять підготовку на кафедрі регіоналістики і туризму КНЕУ, поділилися своїми науковими наробками щодо актуальних питань розвитку міст:

• «Соціальний бізнес як інструмент сталості організацій громадянського суспільства» (Дмитро Гіналюк),
  • «Впровадження альтернативних джерел енергетики в Україні задля забезпечення стійкості енергетичної інфраструктури» (Христина Бойко),
  • «Оновлення міської інфраструктури у місті Львів» (Богдана Воронюк),
  • «Впровадження концепції «smart-спеціалізації» у стратегії розвитку міст України на прикладі міста Києва» (Шумейко Дар’я),
  • «Основні напрями відбудови міста Ірпінь» (Олександра Кізєєва),
  • «Інструменти фінансування відновлення міст України» (Анастасія Гошко),
  • «Просторове планування у контексті повоєнного відновлення українських міст» (Юрій Сергєєв),
  • «Реалізація засад сталого розвитку при плануванні міського простору на прикладі міста Київ» (Анна Драмарецька).

Доповіді викликали широке зацікавлення і низку запитань з боку слухачів.

Ми дякуємо студентам за цікаві доповіді! І сподіваємось, що у своїй подальшій роботі студенти продовжать досліджувати такі сучасні проблемні питання міських реалій та шукати шляхи їх вирішення!