Відкрита лекція «СТРАТЕГІЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК МІЖ ЗМІНОЮ КЛІМАТУ, ЕНЕРГЕТИКОЮ ТА ГЕОПОЛІТИКОЮ»01 Травня 2024р.

Відкрита лекція

«СТРАТЕГІЧНИЙ ЗВ'ЯЗОК МІЖ ЗМІНОЮ КЛІМАТУ, ЕНЕРГЕТИКОЮ ТА ГЕОПОЛІТИКОЮ»

відбулася 1 травня 2024 року на кафедрі регіоналістики і туризму!

Співробітництва і суперництво країн у міжнародній кліматичній політиці – такими були провідні тези доповіді нашого гостя – RobertFalkner, професора Лондонської школи економіки та політичних наук (LSE). Він зазначив, що геополітична нестабільність сильно впливає і на зміну клімату та енергетичну політику в світі. Конфлікти і війни між державами перешкоджають міжнародному співробітництву щодо вирішення глобальних проблем людства. А європейські країни шукають способів досягти енергетичної автономії. І з іншого боку, зростає значення політики «нульових викидів».

Лекція викликала значний інтерес серед студентів та професорів, які цікавилися проблемами низьковуглецевого переходу різних країн світу, боротьбою країн за енергетичні ресурси, та роллю і місцем України у кліматичній політиці світу.

Відкрита лекція була організована кафедрою регіоналістики і туризму Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьманау рамках проекту CIVICAforUkraine, учасниками якого, серед інших, є КНЕУі Лондонська школа економіки та політичних наук.