Результати V Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Маркетингова освіта в Україні», 7-8 жовтня 2021 р.08 Жовтня 2021р.

7 жовтня 2021 року кафедрою маркетингу імені А.Ф.Павленка в онлайн форматі була проведена V Міжнародна науково-практична інтернет-конференція «Маркетингова освіта в Україні».

Основі науково-практичні напрямки, які були представлені на конференції:

• Маркетингова освіта в Україні та за кордоном: стан і перспективи
  • Маркетинг-менеджмент в сучасному бізнесі
  • Розвиток маркетингу в умовах інформатизації суспільства
  • Маркетингове управління розвитком підприємств
  • Економічна ефективність маркетингу в умовах впровадження інтернет-технологій
  • Інновації в маркетингу.

Для участі в конференції зареєструвались більше 180 учасників з 6 країн:

• Сербія
  • Албанія
  • Киргизстан
  • Азербайджан
  • Вірменія
  • Україна.

Робота конференції забезпечувалась професійним перекладачем.

З вітальними словами виступили:

• Антонюк Л.Л., д.е.н., проф., проректор з наукової роботи КНЕУ ім. В. Гетьмана,
  • Федорченко А.В., д.е.н., проф., завідувач кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка, КНЕУ ім. Вадима Гетьмана,

а також закордонні учасники:

• Байрамов Шахін Вагіф огли, PhD, ректор Мінгячевірського державного університету, Республіка Азербайджан;
  • Кадиралієв А.Т., к.е.н., доцент, ректор Киргизького економічного університету імені Муси Рискулбекова, Киргизька Республіка;
  • Роланд Субаші, PhD, керівник відділу управління наукою в Університеті Метрополітен Тирана, Албанія;
  • Ана Зекавіца, професор прикладних досліджень, керівник кафедри маркетингу та торгівлі Белградської академії прикладних досліджень бізнесу та мистецтв, Сербія;
  • Даніела Павлович, викладач-асистент, Академія бізнес-економіки, Чачак, Сербія.

З доповідями виступили д.е.н., проф. Крикавський Є.В , д.е.н., проф. Дайновський Ю.А., д.е.н., проф. Чеботарьов В.А., д.е.н., проф. Ларіна Я.С.. та інші відомі науковці.

В роботі конференції також взяли участь представники бізнесу та професійної асоціації.

З дуже актуальною доповіддю на тему «Професійні стандарти в маркетингу: стан та перспективи» виступила президент ГО "Українська Асоціація Маркетингу" Лилик Ірина Вікторівна, к.е.н, доц. кафедри маркетингу імені А.Ф.Павленка. А темі «Освітні стандарти і компетентнісний підхід у підготовці сучасного маркетолога» була присвячена доповідь д.е.н., проф. Федорченка А.В., завідувача кафедри маркетингу імені А.Ф.Павленка.

Конференція пройшла на високому професійному рівні. Кафедра маркетингу імені А.Ф. Павленка щиро дякує всім за участь в цьому дуже важливому заході!