26 червня 2016 року студенти 1 курсу 6103 ІІ-ї групи прийняли участь у велопробігу «Енергія Трипілля: зв’язок поколінь»29 Червня 2016р.

26 червня 2016 року студенти 1 курсу 6103 ІІ-ї групи прийняли участь у масовій спортивній події, яка була ініційована студентською командою «ЕНАКТУС КНЕУ».

За цей день вони поринули у давню цивілізацію предків, більше дізналися про те, де і як жили наші прадіди та взяли участь у велопробігу «Енергія Трипілля: звязок поколінь».

На маршруті вони побували: в Київському обласному археологічному музеї м. Трипілля; помилувались прекрасними пейзажами у селі Халеп’я; у селі Витачів мали змогу виміряти свою енергетику; також на них чекали майстер-класи Трипільської культури від народної майстрині Л. Смолякової та наших студентів, ярмарок трипільської сувенірної продукції, повітря, яке несе в собі енергію поколінь та чудодійна сила краси природи.