Зустріч зі стейкхолдерами ОПП "Комерційна діяльність та логістика": напрями довгострокового партнерства25 Квітня 2024р.

Колектив кафедри комерційної діяльності і логістики відсвяткував семиріччя, окреслюючи перспективи розвитку кафедри та напрями довгострокової співпраці зі стейкхолдерами-роботодавцями.

Представники компаній стейкхолдерів

ТОВ «АТС»
Богдана-Надія Донець, директорка з маркетингу та зв’язків з громадськістю

ТОВ «Рабен Україна»
Ірина Піхотна, Керівник відділу по роботі з клієнтами, Департамент внутрішньо-української дистрибуції та Фреш-логістики.
Андрій Хомик, Операційний менеджер, Західний регіональний структурний підрозділ.
Володимир Мисливець, Старший спеціаліст з організації автоперевезень, Північно-Східний регіональний структурний підрозділ.
Ірина Зінченко, Операційний менеджер, Департамент складської логістики.
Світлана Мазуркевич, Координатор відділу збірних вантажів, Департамент міжнародної логістики.
Наталія Негода, Координатор з документообігу, Центральний регіональний структурний підрозділ.
Дмитро Павлюченко, Менеджер з економічної безпеки.

ТОВ «СІЛЬПО ФУД»
Надія Мамецька, департамент онбордінгу та бренду роботодавця

АТ «Укрзалізниця»
Володимир Шемаєв, д.е.н., заступник директора Департаменту корпоративних фінансів

Стейкхолдери прийняли участь в обговоренні складових освітніх програм та питань удосконалення її структури. Визначили напрями подальшої співпраці задля підвищення якості практичної підготовки здобувачів ОПП «Комерційна діяльність та логістика» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів підготовки як потенційних майбутніх спеціалістів галузі, зокрема, шляхом проведення переддипломної практики, організації серій спеціалізованих вебінарів, в тому числі в межах компонент практичної підготовки (тренінгів), визначили потенційні можливості розробки практичних кейсів до дисциплін освітніх програм.

Щиро вдячні партнерам за активну участь і сподіваємося на цікаві спільні заходи в майбутньому.