Гостьова лекція Сергія Кислякова "Управління брендами в маркетинговій політиці комунікацій"11 Травня 2023р.

11 травня 2023 р. за запрошенням завідувача кафедри маркетингу д.е.н., проф. Федорченка А.В. відбулась гостьова лекція на тему "Управління брендами в маркетинговій політиці комунікацій" для студентів 3 курсу, а також усіх зацікавлених студентів інших курсів бакалаврату та магістратури КНЕУ за спеціальністю “Маркетинг”.

Запрошений лектор Сергій Кисляков - професіонал з маркетингу з 20-річним стажем у рітейлі (7 років обіймав посаду директора з маркетингу в компанії “Космо”), продуктовому (ТМ “Ніжин”) та алкогольному бізнесі (ТМ “Хлібний Дар”, “Байка”), медійному (Перехід Медіа”/Атлантик Груп, Гала Радіо) та рекламному бізнесі (Scholz&Friends), діджитал (Tabletki.ua) та міжнародних проектах - поділився досвідом створення та виведення на ринок України відомих брендів в секторі FMCG.

Щиро дякуємо Сергію Борисовичу за час та цікавий і корисний матеріал!

Будемо раді продовженню співпраці!