Вітаємо з Днем знань і початком навчального року 2023/24!01 Вересня 2023р.

Колектив кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка щиро вітає всіх колег-освітян, а також усіх здобувачів Університету, факультету маркетингу і особливо освітньо-професійних програм нашої кафедри з Днем знань!

Цьогоріч, як і у минулому навчальному році, ми працюємо в складних умовах дії воєнного стану і повномасштабних бойових дій на території Україні. Але ми рухаємося вперед, як би нам важко не було, оскільки навчання – це сьогодні наш із вами спільний фронт! Не зважаючи на ці обставини, нам є чим пишатися. Адже в 2023-му році лави маркетологів денної форми навчання поповнилися на 300 студентів, заочної та дистанційної – ще на майже 70 осіб! Понад 40 здобувачів стали нашими студентами після закінчення коледжів. Ми дякуємо нашим студентам та їх батькам за високу довіру до нашої освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів маркетингу в КНЕУ, історія якої розпочалася ще в далекому 1992-му році.

Ми запроваджуємо змішаний формат навчання для бакалаврів денної форми навчання і повертаємо студентське життя в аудиторії корпусів нашого Університету із дотриманням без пекових вимог.

Наразі триває вступна кампанія для вступників на другий (магістерський) рівень вищої освіти, а також для навчання на третьому (освітньо-науковому) рівні PhD. Ми віримо, що завдяки цьому ще потужніше буде розвиватися наукова школа маркетингу КНЕУ, знана як в Україні, так і поза її межами, що особливо важливо для розвитку теорії і практики сучасного маркетингу в умовах поточного і повоєнного розвитку підприємств різних секторів економіки України.

Нехай 1-ше вересня посилить нашу впевненість у власних силах подолати будь-які перешкоди, рухатися вперед, долаючи будь-які виклики, творити спільну Перемогу, не зважаючи на обставини! Зі святом вас!

З повагою,

Кафедра маркетингу імені А.Ф. Павленка