27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’202003 Жовтня 2019р.

27й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2020 (30 вересня - 2 жовтня 2020)
Представники кафедри разом зі студентами традиційно у дев'ятий раз відвідали туристичний салон "Україна". Серед його постійних учасників, які сприяли  комунікаціям кафедри  в бурхливому B2B середовищі, можна виділити  "Феєрію мандрів" Ігоря Захаренка, де працюють наші випускники.  Для студентів-старшокурсників цей формат відвідин салону є звичним, а для першокурсників- знайомство з бізнесовою аудиторією в туристичній індустрії та набуття необхідного досвіду у майбутній професіїї.
Туристична виставка UITM (Ukraine International Travel Market) служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону. Щорічно Міжнародний туристичний салон "Україна" об'єднує сотні компаній-учасників, делегатів готелів, курортів, авіакомпаній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та 20 країн. Зазвичай у заході бере участь тисячна В2В аудиторія з усіх регіонів України та інших країн.