Всеукраїнський семінар-тренінг модераторів молодіжних етноклубів «Як створити етноцентр» у місті Суми22 Листопада 2017р.

15–19 листопада 2017 року студенти ІІ курсу, факультету маркетингу, спеціальності «Туризм» стали учасниками Всеукраїнського семінару-тренінгу модераторів молодіжних етноклубів «Як створити етноцентр», на який з’їхались представники 16 регіонів України.

Метою заходу стало створення та презентація власних проектів майбутніх етноцентрів. Для реалізації проектів з молоддю працювали етнологи, культурологи, маркетологи, юристи, дизайнери, менеджери та громадські діячі. Співпраця проходила у формі майстер-класів, диспутів, ділових ігор.

Під час роботи семінару студенти також вивчали історичні пам’ятки міста Суми, відвідали унікальну садибу сільського зеленого туризму «Грунівська Січ», де за декілька хвилин вони перетворилися із міських та сільських жителів на запорізьких козаків.

Досвід, отриманий під час тренінгу, обов’язково стане корисним як у навчальному процесі, так і в майбутній спеціалізації з туристичного бізнесу.