Кафедра регіоналістики і туризму Київського національний економічного університету імені Вадима Гетьмана підписала Меморандум про співпрацю з Житомирською міською радою14 Червня 2023р.

Сьогодні, 14 червня 2023 року, кафедра регіоналістики і туризму Київського національний економічного університету імені Вадима Гетьмана підписала Меморандум про співпрацю з Житомирською міською радою, в особі управління культури міської ради, щодо сталого розвитку туризму м. Житомира.

Нагадаємо, що Житомирська міська рада стала вже четвертим партнером-підписантом університету, в особі кафедри регіоналістики і туризму. Наразі успішно реалізується співпраця з Ірпінською та Бучанською міськими радами Київської області та містом Нововолинськ Волинської області.
Сподіваємося на плідну справпрацю з Житомирською міською радою та вітаємо сторони із таким знаковим днем!