Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» підписали Меморандум про співпрацю02 Травня 2023р.

02.05.2023 р. Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана та Всеукраїнська асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» підписали Меморандум про співпрацю.

Підписання цього документу дасть поштовх для розвитку різноманітних освітніх проєктів та створить умови для професійного реалізації студентів і працівників Університету.

В рамках Меморандуму заплановано проведення консультацій, спільних заходів, робочих зустрічей, семінарів та інших заходів.

Підпис під документом поставили в.о. ректора КНЕУ Дмитро Лук'яненко та виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

До зустрічі долучилися: Оксана Продан, радниця голови Асоціації міст України, народний депутат VII та VIII скликань, голова Всеукраїнського об'єднання малого та середнього бізнесу «Фортеця», а також - проректори університету Марина Сільченко та Олександр Садовник, представники факультету маркетингу, в рамках якого активно розвивається освітня програма "Економіка міста та урбаністика".

Модератором зустрічі виступив завідувач кафедри регіоналістики і туризму Богдан Данилишин.

Нещодавно КНЕУ та Асоціація міст України провели Міжнародний урбаністичний форум "Економіка відновлення міст", що став майданчиком для обговорення вкрай важливих питань щодо сучасного стану і перспектив розвитку міст України з урахуванням наявних викликів і загроз, стратегічних напрямів відновлення і розвитку міст у післявоєнний період.

Детальніше про цей захід можна дізнатися тут

Ми щиро радіємо співпраці з Асоціацією та можливості спільно працювати над відновленням економіки українських міст!