Факультет маркетингу

Вивчення курсу "Урбаністика" студентами 3 курсу освітньої програми "Економіка міста та урбаністика" завершилося напрацьованою містобудівною візією міста Бучі, що на Київщині15 Грудня 2021р.

Вивчення курсу "Урбаністика" студентами 3 курсу освітньої програми "Економіка міста та урбаністика" завершилося напрацьованою містобудівною візією міста Бучі, що на Київщині.

15 грудня 2021 року відбулася онлайн-презентація проектної роботи, що розроблялася студентами під керівництвом старшої викладачки кафедри Марії Маркіної, спільно із представниками громадського активу Бучанської міської територіальної громади. 

У рамках проекту були досліджені соціально-економічні особливості міста та запропоновані рішення щодо питань покращення рівня розвитку у галузях культури та спорту, освіти та медицини, транспортної інфраструктури, забудови та інженерної інфраструктури, відпочинку і туризму, а також єдності міста і територіальної громади.

Проект із позитивом та зацікавленням сприйняли активні мешканці Бучанської МТГ, відзначили високий рівень підготовки студентів і фахове представлення результатів проведеної роботи. 

Дякуємо студентам за виважений і ґрунтовний підхід до роботи, у якій були проявлені найкращим чином знання та вміння, здобуті під час навчання за спеціальністю 051 «Економіка» освітньої програми «Економіка міста та урбаністика».