Чемпіонат "SkillsUp: 5 кейсів від громад України" розпочато07 Листопада 2021р.

Чемпіонат "SkillsUp: 5 кейсів від громад України" розпочато, а студенти та викладачі кафедри регіоналістики і туризму активно взялися вирішувати запропоновані завдання!

У п'ятницю, 5 листопада 2021 року, відбулося урочисте відкриття Чемпіонату, що організований спільнотою, яка розвиває кейс-рух в Україні - CASERS. Захід відбувався онлайн. Учасникам надали інформацію про проект та запропоновані до вирішення кейси, а також познайомили з представниками громад, на базі яких завдання формувалися: Генічеської, Диканської, Здоблунівської, Куяльницької та Таращанської громад.

Студенти освітньої програми "Туризм" зареєстрували дві команди в межах академічних груп РТ-201 та РТ-202 і обрали для вирішення кейс №2: "Розвиток туристичного потенціалу Диканьки".

Студенти освітньої програми "Економіка міста та урбаністика" в межах академічної групи РУ-301 об'єдналися також у дві команди, обравши для вирішення кейс №4: "Запровадження переробки сміття та зменшення засмічення громади".

Фіналісти Чемпіонату отримають індивідуальні менторські консультації, їх рішення громади втілять у життя, а автори отримають аутентичні подарунки.

Бажаємо нашим студентам успіхів у вирішенні поставлених завдань! Вперед до перемоги!