CANactions International Architecture Festival20 Травня 2019р.

Викладачі кафедри регіоналістики і туризму та студенти освітньої програми "Економіка міста та урбаністика" взяли участь у 12-тому Міжнародному архітектурному фестивалі CANactions, який відбувся 17-18 травня 2019 року в Києві.

Темою Фестивалю 2019 стала "ГРОМАДА" — українська назва спільноти, яка є невід’ємною частиною історичного й культурного коду країни та знаходить своє відображення в сучасних суспільних рухах та архітектурних формах. Розглядаючи середовище існування сьогоднішньої ГРОМАДИ та різні приклади використання терміну «СПІЛЬНОТА» в архітектурі та проектах з міського та регіонального планування по всьому світу, організатори фестивалю мали намір дослідити «ГРОМАДУ» як соціальний та просторовий феномен.

Учасники отримали хороший досвід та розширили свій світогляд з проблеми становлення громад завдяки професійним лекціям, майстер-класам, тематичним виставкам, дискусіям та кінопоказам впродовж двох днів Фестивалю CANactions 2019