Всеукраїнський конкурс наукових студентських робіт з маркетингу імені Ігоря Ткаченка “Молодь опановує маркетинг”02 Лютого 2015р.

Шановні колеги!

Організаційний комітет Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з маркетингу імені Ігоря Ткаченка “Молодь опановує маркетинг” звертається до Вас з проханням підтримати та направити на конкурс наукові роботи студентів 4-го та 5-го курсів Вашого навчального закладу.

Організатори конкурсу:

• ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»
  • Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація Маркетингу»
  • Компанія TNS Ukraine

В журі конкурсу входять відомі фахівці з маркетингу та провідні представники бізнесу.

Мета конкурсу: підтримати талановиту молодь, створити інформаційну платформу для обміну знаннями і прогресивними методиками та формування професійних компетенцій, сприяти наближенню освітнього процесу до вимог ринку праці.

Роботи приймаються до 15 березня 2015 року.
Роботи надсилаються на електронну адресу: marketing_konf@ukr.net,
копія – umaukr@mail.ru
З вимогами можна ознайомитися на сайті: http://uam.in.ua/rus/projects

Процедура визначення переможців конкурсу.
Оцінка робіт проводитиметься у два етапи.
Перший етап
– роботи, які набрали не менше 6 балів, згідно критеріїв оцінювання, входять до короткого списку.
Другий етап – оцінка робіт, які ввійшли до короткого списку, проводитиметься до 1 травня 2015 року.

Нагородження учасників проходитиме на Всеукраїнській науковій студентській конференції «Молодь опановує маркетинг», 22 травня 2015 року.
За результатами конференції будуть надруковані тези наукових робіт студентів.

Призи конкурсу:
1-ша премія – 1500 грн.
2-га премія – 1000 грн.
3-тя премія – 500 грн

Кафедра, яка показала найбільш суттєвий результат у підготовці молодих дослідників, нагороджується спеціальним призом від компанії GfK ЮКРЕЙН.

З повагою,
Голова оргкомітету
Ірина Лилик,
Генеральний директор Української Асоціації Маркетингу,