Всеукраїнська наукова студентська конференція «Молодь опановує маркетинг»13 Березня 2012р.

Завантажити інформаціїний лист
Завантажити запрошення

Шановні колеги!

Організаційний комітет Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з маркетингу імені Ігоря Ткаченко “Молодь опановує маркетинг” звертається до Вас з проханням підтримати та направити на конкурс наукові роботи студентів 4-го та 5-го курсів Вашого навчального закладу.

Організатори конкурсу:

• Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація Маркетингу»
  • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
  • Компанія TNS Ukraine

В журі конкурсу входять відомі фахівці з маркетингу та провідні представники бізнесу.

Мета конкурсу: створити інформаційну платформу для обміну знаннями,  прогресивними методиками та інформацією, налагодити діалог між вченими та бізнесом, підтримати талановиту молодь.

Роботи приймаються до 15 квітня 2012 року.
Роботи надсилаються на електронну адресу:  umaukr@mail.ru копія dyma@email.ua
З вимогами можна ознайомитися: http://uam.in.ua/rus/projects

Процедура нагородження.

Оцінка робіт проводитиметься у два етапи.

Перший етап – прийом наукових студентських робіт до 15 квітня 2012 року. Роботи відбиратимуться до короткого списку, в який ввійдуть роботи, що набрали 60 балів згідно критеріям оцінці. Роботи оцінюються за 100 бальною шкалою.

Другий етап – оцінка робіт, які ввійшли до короткого списку, проводитиметься до 26 квітня.
1-е місце займає робота, яка отримала не менше ніж 90 балів
2-е місце – не менше, ніж 75 балів
3-е місце - не менше ніж 60 балів.

Нагородження учасників проходитиме на Всеукраїнській науковій студентській конференції «Молодь опановує маркетинг», 30 квітня 2012 року.

За результатами конференції будуть надруковані тези наукових робіт студентів

Призи конкурсу:

1-ша премія – 1500 грн.
2-га премія – 1000 грн.
3-тя премія – 500 грн

З повагою,
Голова оргкомітету
Ірина Лилик,
Генеральний директор Української Асоціації Маркетингу,
Національний представник ESOMAR в Україні, к.е.н, доцент

Олександр Дима,
Заступник декана ФУПтаМ КНЕУ