Факультет маркетингу

Пам'яті Блудової Т.В.16 Травня 2022р.

 

15 травня 2022 року наш університет, кафедра вищої математики, факультет маркетингузазналиважкої втрати. На 62 році життя після боротьби з важкою хворобою від нас пішла завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Блудова Тетяна Володимирівна.

Народилася Тетяна Володимирівна 21 лютого 1961 року в м. Києві у сім’ї викладачів. Із золотою медаллю закінчила середню школу №173 та музичну школу №14 м. Києва. У 1982 році закінчила механіко – математичний факультет Київського університету імені Тараса Шевченка. У 1987 р. захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня кандидата фізико-математичних наук . З 1988 р. працювала на кафедрі вищої математики ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана» - пройшла шлях від асистента до професора кафедри. У 2007 р. захистила дисертацію на здобуття вченого ступеня доктора економічних наук. Тетяна Володимирівна була членом спеціалізованої вченої ради при Національному інституті стратегічних досліджень по захисту дисертацій, головою журі МАН секції «Прикладна математика». Неодноразово відзначена почесними грамотами і нагрудними знаками МОН України. Під керівництвом професора Блудової були підготовлені і захищені дисертації на здобуття кандидата наук,  доктора наук та доктора філософії з економіки.

Тетяна Володимирівна мала другу вищу освіту – вокальний факультет Київської консерваторії ім. П.І. Чайковського. Була учасницею і призером міжнародних конкурсів і фестивалів оперних співаків. Виступала з концертною діяльністю.

Завдяки людським якостям, професійному досвіду та знанням Тетяна Володимирівна користувався великою повагою серед колег як в нашому університеті, так і за його межами, була авторитетним фахівцем серед наукової спільноти  в Україні і за кордоном.

Колектив університетуставбіднішимбез її щирої підтримки, креативних ідей, нескінченної енергії. Її якості, такі як активність, життєрадісність, а також працелюбність, цілеспрямованість – були для всіхприкладом. Вона залишиться в наших серцях надійним товаришем та мудрим керівником і радником, завжди готовим прийти на допомогу у будь-якій ситуації.

Пам'ятаємо, любимо, сумуємо!