Вебінари від EDIN - чудова можливість для студентів ознайомитися із особливостями впровадження електронного документообігу в Україні10 Квітня 2023р.

10 квітня 2023 р. за ініціатики кафедри комерційної діяльності та логістики відбулася перша зустріч студентства із представниками компанії EDIN: керівником проектів Станіславом Кашубою та директоркою з маркетингу та зв'язків з громадскістю Богданою Донець.

Доповідачі представляли компанію, яка одна з перших в Україні почала впроваджувати електронний документообіг в бізнесі і на сьогодні є сучасним провайдером, зокрема для таких компаній як АТБ, НОВУС, МЕТРО, СІЛЬПО, Фоззі-груп, АШан, МХП, Метінвест та ін.

Пропозиція від Богдани Донець для студентів: прийняти участь у конкурсі, переможці якого будуть залучені в записі роликів про українську молодь, яка орієнтована на розвиток бізнесу і його міжнародне співробітництво.
Для участі в конкурсі необхідно: перейти за кюар кодом, переглянути відео, підписатися на канал і залишити своє запитання під відео. Результати будуть оголошені в наступний понеділок (17 квітня) на завершальній зустрічі з компанією EDIN.

Наступна зустріч запланована на 17.04.2023:
11:30 Лекція 3. «Корпоративна етика та комунікативний менеджмент»
Покликання на 17.04.23 : https://us05web.zoom.us/j/84307432374?pwd=RUFVTS83d015WmhlUnBDQzVwVWJiQT09
Код доступу: KnrD6w