Факультет маркетингу

Міжнародна науково-практична конференція «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств»29 Листопада 2019р.

29.11.2019 року  в Уманському національному університеті садівництва відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Логістика як інструмент підвищення конкурентоспроможності українських підприємств».

В рамках програми у галузі логістики GUMLog викладачі кафедри комерційної діяльності і логістики, а зокрема Дима О.О., Олексюк О.І., Хмурковський Г.В., Зарицька Н.П., Сімчук Ю.А. прийняли активну участь в даній конференції маючи на меті обмінятися досвідом та корисною інформацією.

Доцент кафедри комерційної діяльності і логістики КНЕУ з темою «Логістика останньої милі» зумів чітко донести слухачам, що грамотне ведення логістичних процесів допомагає оптимізувати діяльність компанії, пов'язану з виробництвом, упаковкою, транспортуванням, зберіганням і постачанням продукції кінцевому споживачеві. А правильна побудова логістичної системи і її управління позитивно впливають на зростання ефективності підприємства.

Також до участі у конференції були залучені студенти спеціальності "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", які  за обміном студентами навчалися в Університеті м. Бремен у осінній семестр 2019-2020 навчального року в рамках проекту «Німецько-Українська Магістерська програма у галузі логістики» (GUMLog).