Факультет маркетингу

День відкритих дверей: знайомимось з КНЕУ!01 Лютого 2020р.

День відкритих дверей — це традиційний захід нашого університету, у рамках якого вступники мали змогу отримати необхідну інформацію про навчання в університеті та зробити перший крок до своєї освіти в Київському національному університеті ім. В. Гетьмана. Особливо корисний він був для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумнів щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

У рамках Дня відкритих дверей була проведена зустріч абітурієнтів та їхніх батьків із деканом факультету Маркетингу та представниками факультету, під час яких відвідувачі одержали детальну інформацію щодо наявних напрямів, дізналися про навчальний процес та практики, перспективи працевлаштування випускників, організацію дозвілля та побуту студентів.

У ході Дня відкритих дверей абітурієнти мали можливість дізнатися про факультет Маркетингу та напрями, за якими здійснюється підготовка, та Правила прийому до університету від представників Приймальної комісії.
Протягом заходу традиційно відбувся майстер-клас за напрямком «Економіка нового покоління: логістика, урбаністика, туризм, маркетинг» .