Святкуємо день заснування кафедри разом з доповідачами 91-ї студентської конференції «Інноваційні проєкти для економічного відродження та конкурентного розвитку України», платформа «Інновації в галузі логістики»24 Квітня 2024р.

Результати проведення конференції

За результатами проведення опитування студентів та викладачів були визначені наступні призові місця:

1 місце:

Штучний інтелект як ключ до вдосконалення виробничої логістики
Бікташева Анастасія, 3 курс, РК-303
Науковий керівник: Сержук А.В., доцент кафедри комерційної діяльності і логістики, к.е.н.

Вплив війни на агрологістику
Седоченко Кароліна5 курс, РКЛ-501
Науковий керівник: Висоцька О.М., доцент кафедри комерційної діяльності і логістики, к.е.н.

Дослідження екологічних практик та ініціатив у логістиці, спрямованих на зменшення викидів
Кузьменко Дар'я, 5 курс, РКЛ-501
Науковий керівник: Хмурковський Г.В., доцент кафедри комерційної діяльності і логістики, к.е.н., доц.

2 місце:

Логістика 5G: вплив високошвидкісного Інтернету на управління транспортними операціями та відстеження вантажів у реальному часі
Івахненко Дмитро, 3 курс, РК-302

Використання хмарних технологій у логістиці
Коховська Тетяна, 3 курс, РМ-301
Науковий керівник: Ляденко Т.В., старший викладач кафедри комерційної діяльності і логістики.

Впровадження зеленої логістики в Україні як фактор економічного і екологічного відродження
Мельничук Наталя, 3 курс, РК-302

3 місце:

Актуальність та перспективи екологістики в сучасних українських реаліях
Приймачук Андрій, 3 курс, РМ-301

Розвиток технологій адитивного виробництва (3D-друку) та їхнє впровадження у процеси виробничої логістики
Очеретяна Наталія3 курс, РК-302

Впровадження штучного інтелекту (AI) та машинного навчання в логістиці (ML)
Куралова Катерина3 курс, РМ-305

«Зелена» логістика: шлях до стійкого розвитку та збереження довкілля
Мозгова Анна, 3 курс, РМ-305

Використання ЕДО на складі
Нікітчинко Єлизавета, 4 курс, РК-401
Науковий керівник: Кривещенко В.В., доцент кафедри комерційної діяльності і логістики, к.е.н.