Практичні заняття від партнерів-роботодавців: навчальна дисципліна "Управління продажами"22 Вересня 2023р.

Кафедра маркетингу імені А.Ф. Павленка завжди радо вітає представників бізнесу, які долучаються до провадження освітнього процесу на наших освітніх програмах підготовки бакалаврів і магістрів маркетингу. Особливо цінно, коли наші партнери не лише виступають перед здобувачами в якості guest speakers, але і щиро діляться своїм досвідом під час проведення практичних занять.

Сьогодні, користуючись можливістю живого спілкування внаслідок відновлення в університеті аудиторного навчання, до наших студентів 4-го курсу ОПП «Маркетинг» на практичне зайняття з обов’язкової навчальної дисципліни «Управління продажами» завітав наш давній бізнес-партнер – Кирило Бригідер. Кирило має значний досвід практичної роботи у сферах маркетингу та продажів на ринку автозапчастин, пройшовши шлях до посади заступника директора з управління фокусними брендами ТОВ «Авто Стандарт Україна». Окрім того, що він неодноразово виступав перед нашими здобувачами в онлайн-форматі під час проведення лекційних занять у попередні роки, він також залучався до підсумкової атестації бакалаврів у якості зовнішнього експерта під час захисту їх кваліфікаційних бакалаврських робіт. Також багато наших здобувачів проходили переддипломну практику в цій компанії і навіть знайшли своє перше місце роботи в ній.

Також він виступив у якості рецензента двох наших ОПП підготовки бакалаврів і магістрів маркетингу. Слушні зауваження практика завжди посилюють будь-яку освітню програму, надто, коли йдеться про тренди сучасного маркетингу та вимоги ринку праці під час дії воєнного стану в Україні.

Ми переконані, що цікаві приклади із бізнес-практики, практичні кейси, їх жваве обговорення запам’ятаються нашим здобувачам і наштовхнуть їх на нові креативні ідеї.

Дякуємо вам, шановний Кирило Вікторович! Працюємо разом на майбутнє нашої економіки і на нашу спільну Перемогу!