Співробітництво з кращими університетами Німеччини - початок: Університет м. Бремен21 Липня 2023р.

Варто пригадати, з чого починалася наша активна співпраця з провідними університетами Німеччини. Кафедра маркетингу разом із кафедрою комерційної діяльності та логістики КНЕУ ім. В. Гетьмана реалізовували багаторічний спільний проект з Бременським університетом. Результатом такої тісної співпраці став освітній проект під назвою GUMLog або “German-Ukrainian Marketing Logistic”. Це була німецько-українська магістерська програма в галузі маркетингової логістики, що фінансувалася через програму Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Дякуємо шановним Univ.-Prof. Dr. Hans-Dietrich Haasis, Dr. Irina Dovbischuk та іншим нашим німецьким колегам за такий вагомий позитивний досвід успішної співпраці! Завдяки цьому кафедра маркетингу імені А.Ф. Павленка КНЕУ ім. В. Гетьмана змогла посилити свої освітні програми підготовки майбутніх маркетологів.