Вітаємо з перемогою!28 Березня 2014р.

21 березня 2014 року відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з групи спеціальностей «Маркетинг, управління персоналом і економіка праці» за напрямом «МАРКЕТИНГ». Наукові роботи наших студенток магістерського рівня підготовки Кілошенко Анастасії Робертівни та Герасимчук Анастасії Олегівни були відібрані для участі у підсумковій конференції, яка відбулася на базі ВНЗ Укоопспілки «Полтавський університет економіки і торгівлі». Захист результатів власних наукових досліджень відбувався у вигляді доповідей та презентацій. Це  були одні з найкращих і найцікавіших робіт на даному конкурсі.

На підставі відкритого обговорення наукових робіт учасників, галузева конкурсна комісія нагородила студентку Кілошенко Анастасію Робертівна Дипломом І ступеня за І місце та Герасимчук Анастасію Олегівну Дипломом учасника у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук. Дякуємо науковому керівнику к.е.н. Голіцину Андрію Миколайовичу. Вітаємо!