Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 "Маркетинг"24 Червня 2023р.

23 червня 2023 року завершився Всеукраїнський конкурс кваліфікаційних робіт зі спеціальності 075 "Маркетинг" за першим (бакалавр) та другим (магістр) рівнями вищої освіти, який проходив на базі Хмельницького кооперативного торговельно-економічного інституту. У цьогорічному конкурсі взяли участь 43 заклади вищої освіти, які представили 189 робіт, з них 58 - бакалаврських, 107 - магістерських, 24 - на маркетингову тематику за непрофільними спеціальностями.

Дві кваліфікаційні роботи, які представляли на конкурсі кафедру маркетингу імені А.Ф. Павленка КНЕУ ім. В. Гетьмана, були високо оцінені журі:

Диплом переможця І ступеня -
перший (бакалаврський) рівень вищої освіти:

Дерев'янко Вікторія Олександрівна,
тема кваліфікаційної роботи «Управління маркетинговим комплексом
сервісного підприємства»

(науковий керівник -
д.е.н., проф. Федорченко А.В.)

Диплом переможця І ступеня -
другий (магістерський) рівень вищої освіти:

Акжанова Дідара Казбеківна,

тема кваліфікаційної роботи «Інтернет-маркетинг і особливості його застосування
в маркетинговій діяльності підприємства»

(науковий керівник - д.е.н., проф. Ларіна Я.С.)

Щиро вітаємо студентів-переможців та їхніх наукових керівників!
Бажаємо успіху та нових високих досягнень!