Вітаємо переможців IV Всеукраїнського конкурсу студентських дипломних робіт з маркетингу04 Травня 2020р.

У січні - квітні 2020 року в Хмельницькому національному університеті проходив ІV Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів вищих навчальних закладів освіти зі спеціальності «Маркетинг» за рівнями вищої освіти бакалавр, магістр. У конкурсі взяли участь 126 магістерських робіт із 34 закладів вищої освіти.

Дві кваліфікаційні магістерські роботи, які виконувались на базі кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка КНЕУ ім. В. Гетьмана, були високо оцінені журі конкурсу. Переможцями 2020 року ОС "Магістр" стали:

Диплом І ступеня:
Донець Андрій Дмитрович
(науковий керівник - д.е.н., проф. Федорченко А.В.)

Диплом ІІІ ступеня:
Березюк Віталій Олегович
(науковий керівник - к.е.н., проф. Пилипчук В.П.)

Щиро вітаємо студентів-переможців та їхніх наукових керівників! Бажаємо успіху та нових високих досягнень!