Вітаємо переможців V Всеукраїнського конкурсу дипломних робіт з маркетингу14 Квітня 2021р.

У січні - квітні 2021 року в Хмельницькому національному університеті на базі кафедри маркетингу і торговельного підприємництва проходив V Всеукраїнський конкурс дипломних робіт студентів закладів вищої освіти зі спеціальності 075 "Маркетинг" за рівнями вищої освіти бакалавр і магістр.

У 2021 році в конкурсі взяли участь 32 заклади вищої освіти з 54 бакалаврськими та 102 магістерськими роботами. Для рецензування залучались як представники академічної спільноти, так і професіонали-практики (http://mr.khnu.km.ua/konkurs-dyplomnyh-robit-2021/).

14 квітня 2021 р. в онлайн-форматі відбулось підсумкове засідання журі та оголошення результатів конкурсу.  Серед переможців - дві роботи, які виконувались на базі кафедри маркетингу імені А.Ф. Павленка КНЕУ ім. В. Гетьмана:

ОС "Бакалавр" Диплом І ступеня:

Виноградова Анна Ігорівна (науковий керівник - д.е.н., проф. Федорченко А.В.)

ОС "Магістр" - Диплом ІІІ ступеня:
Ефендієва Сабіна Октаївна
(науковий керівник - к.е.н. Голіцин А.М.)

Щиро вітаємо переможців та їхніх наукових керівників! Бажаємо успіху та нових звершень!