Опубліковано «Методичні рекомендації щодо впровадження дуальноі форми здобуття освіти» за співавторства доцентів кафедри в межах міжнародного проєкту08 Серпня 2023р.

Вітаємо доцентів нашої кафедри Лилик І.В, к.е.н., та Бучинську О.В. із публікацією за їх співавторства «Методичних рекомендацій щодо впровадження дуальноі форми здобуття освіти», які видано в межах проєкту «Дуальна освіта для України», що реалізується в партнерстві ГО «Українська Асоціація Маркетингу» та Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Методичні рекомендації розроблено з метою надання практичної допомоги закладам освіти, підприємствам і здобувачам щодо організації і впровадження дуальної форми здобуття освіти.

У методичних рекомендаціях наведено послідовність дій для впровадження дуальної форми здобуття освіти, й на основі узагальнення актуального досвіду України розроблено інструкції та надано шаблони відповідних документів.

З повним текстом документа можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/juwdj