Факультет маркетингу

Кончин Вадим Ігорович

Кафедра: Кафедра регіоналістики і туризму
Посада: доцент кафедри регіоналістики і туризму
Вчене звання: доцент
Науковий ступінь: кандидат економічних наук
Стаж роботи: 12 років
Біографія:

У 2001 році закінчив Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю «Міжнародна економіка». У 2004 році закінчив аспірантуру за спеціальністю «Світове господарство і міжнародні економічні відносини» та захистив кандидатську дисертацію на тему «Порівняльна перевага України в системі виробництва і торгівлі: євроінтеграційний аспект». У 2003–2004 р. пройшов наукове стажування за програмою обміну DAAD в Інституті світової економіки (м. Кіль, Німеччина).

З 2006 по 2008 рр. – доцент кафедри фінансів та заступник завідувача кафедри фінансів ПВНЗ «Київський інститут бізнесу та технологій».

З 2008 по 2015 рр. – доцент кафедри міжнародної економіки Національного авіаційного університету. У 2015 р. отримав вчене звання доцента кафедри міжнародної економіки.

З 2009 р. – доцент кафедри економічної теорії Національного університету «Києво-Могилянська академія» за сумісництвом.

З вересня 2015 по березень 2016 р. – доцент кафедри міжнародної економіки та економічної дипломатії Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України.

З березня 2016 по вересень 2016 р. – проректор з науки і міжнародних зв’язків Київського університету ринкових відносин.

З 2000 по 2001 рр. – спеціаліст з міжнародних зв’язків Центру кооперацій та інвестицій Тернопільської торгово-промислової палати, локальний/регіональний експерт робочої групи концерну Thales (проект TRANSFORM/GWZ в Тернопільській області з питань регіонального економічного співробітництва Федеративної Республіки Німеччина та України). Стажувався в Торгово-промисловій палаті м. Лейпцига (Німеччина) у відділі InfoCenter з налагодження міжнародних бізнесових кооперацій між Землею Саксонія та регіонами Східної Європи.