Молодь опановує маркетинг13 Листопада 2012р.

Шановні колеги!

Організаційний комітет Всеукраїнського конкурсу наукових студентських робіт з маркетингу імені Ігоря Ткаченка “Молодь опановує маркетинг” звертається до Вас з проханням підтримати та направити на конкурс наукові роботи студентів 4-го та 5-го курсів Вашого навчального закладу.

Організатори конкурсу:

• Всеукраїнська громадська організація «Українська Асоціація Маркетингу»
  • ДВНЗ «Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана»
  • Компанія TNS Ukraine

В журі конкурсу входять відомі фахівці з маркетингу та провідні представники бізнесу.

Мета конкурсу: створити інформаційну платформу для обміну знаннями,  прогресивними методиками та інформацією, налагодити діалог між вченими та бізнесом, підтримати талановиту молодь.

Роботи приймаються до 1 лютого 2013 року.
Роботи надсилаються на електронну адресу: marketing_konf@ukr.net,
копія – umaukr@mail.ru
З вимогами можна ознайомитися на сайті: http://uam.in.ua/rus/projects

Процедура визначення переможців конкурсу.
Оцінка робіт проводитиметься у два етапи.

Перший етап – роботи, які надійшли до 1 лютого 2013 р. та набрали не менше 6 балів, згідно критеріїв оцінювання, входять до короткого списку.
Другий етап – оцінка робіт, які ввійшли до короткого списку, проводитиметься до 15 березня 2013 року.

Нагородження учасників проходитиме на Всеукраїнській науковій студентській конференції «Молодь опановує маркетинг», 30 квітня 2013 року.
За результатами конференції будуть надруковані тези наукових робіт студентів

Призи конкурсу:
1-ша премія – 1500 грн.
2-га премія – 1000 грн.
3-тя премія – 500 грн

Кафедра, яка показала найбільш суттєвий результат у підготовці молодих дослідників, нагороджується спеціальним призом від компанії GfK Ukraine.

З повагою,
Голова оргкомітету
Ірина Лилик,
Генеральний директор Української Асоціації Маркетингу,