Зустріч гаранта ОП " Управління туристичними проєктами" зі стейкхолдерами ( Головою Асоціації дитячого та молодіжного туризму України,Людмилою Стаучан)28 Березня 2023р.

28 березня відбулася зустріч гаранта ОП " Управління туристичними проєктами" Оксаною Григорівною Богославець з  головою Асоціації дитячого та молодіжного туризмуУкраїни, Людмилою Стаучан.

Темою обговорення стали рекомендації пані Людмили та  зустрічні пропозиції  про сумісні заходи, спрямовані на   формування навичок здобувачів ,  для  майбутньоЇ професійної діяльності   у  туристичних громадських організаціях. Зокрема,  актуальним завданням членів  професійних громадських спілок є  робота зі згуртування та підвищення комунікації  підприємців   туристичної сфери. Компетентності лідера, організатора, управлінця – це ті здібності над якими повинна працювати вища освіта.

Також обговорювались   проєкти для молоді та дітей , які можна  створювати  сумісними зусиллями Асоціації та кафедри регіоналіустики і туризму КНЕУ. Деякі з актуальних  напрямів увійшли до переліку тем комплексного тренінгу ОП.