Містобудівна візія м. Буча від здобувчів ОП "Урбаністики" та ОП "Управління туристичними проєктами"15 Грудня 2021р.

15 грудня 2021 року відбулася онлайн-презентація проектної роботи, що розроблялася студентами кафедри в межах підписаного меморандуму з Бучанською міською радою, під керівництвом архітектора, старшої викладачки кафедри Марії Іванівни Маркіної та к.е.н., доцента Оксани Григорівни Богославець, спільно із представниками громадського активу Бучанської міської територіальної громади.
У рамках проекту були досліджені соціально-економічні особливості міста та запропоновані рішення щодо питань покращення рівня розвитку у галузях:

• культури та спорту
  • освіти та медицини
  • транспортної інфраструктури
  • забудови та інженерної інфраструктури
  • відпочинку і туризму
  • єдності міста і територіальної громади.

Проект із позитивом та зацікавленням сприйняли мешканці Бучанської МТГ, відзначили високий рівень підготовки студентів і фахове представлення результатів проведеної роботи.
Дякуємо студентам за виважений і ґрунтовний підхід до роботи, у якій були проявлені найкращим чином знання та вміння, здобуті під час навчання!