Відбувся вебінар-обговорення у рамках наукового проєкту «Моделі антикризового управління туристичними дестинаціями із акцентом на механізми залучення стейкхолдерів»19 Жовтня 2023р.

В рамках наукового проєкту «Моделі антикризового управління туристичними дестинаціями із акцентом на механізми залучення стейкхолдерів», який реалізується запрошеним вченим Тимошенко Тетяною за підтримки Університету Уппсала (Швеція) та в партнерстві із Департаментом культури та туризму КОДА, провели робочу зустріч, на яку запрошено експертів, науковців та провідних спеціалістів галузі, викладачів та студентів профільних ВНЗ, які готують спеціалістів сфери туризму (КНЕУ, КНУ, НТЕУ).

На зустрічі обговорили проміжні підсумки наукового дослідження, яке містить аналіз даних, отриманих в результаті проведеного опитування представників громад Київщини щодо обсягу шкоди, заподіяної сфері туризму внаслідок російської агресії, та спрямоване на вироблення моделей відновлення туризму в повоєнний період.

Цінна і цікава ініціатива об’єднання потенціалу науково-освітньої спільноти навколо розробки спільних пропозицій для громад в напрямку відновлення туризму. Обговорили та погодили пропозицію проведення воркшопів для громад Київщини, в рамках яких буде представлені конкретні пропозиції та інструменти відновлення туризму, спираючись на актуальні потреби громад, та, беручи до уваги кращі світові практики та сучасні концепції і інструменти повоєнного відновлення туризму.