Практика студентів магістратури у Державному агенстві розвитку туризму завершується12 Травня 2023р.

🍀 Практика здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти  ОП« Управління туристичними проєктами» у Державному агенстві розвитку туризму ( травень 2023р).

🍀Здобувачі магістратури ОП« Управління туристичними проєктами» Кафедра регіоналістики і туризму КНЕУ мали можливість пройти виробничу практику у Державне агенство розвитку туризму в Україні.

🍀 Протягом місяця студенти знайомились з виробничим процесом, а також приймали безпосередню участю як стажери відділу ліцензування туроператорської діяльності та сектору міжнародної співпраці.
Під час проходження практики у ДАРТ, студенти магістратури розробляли варіанти представлення України під час міжнародних туристичних виставках.
Зокрема, дуже цікавим було завдання розробити план активностей під час участі України у міжнародній туристичній виставці ITB у Берліні.
Не менш цікавою була і робота у відділі ліцензування, де на практиці можна було познайомитися з механізмами збору статистичної інформації щодо діяльності туроператорів виїзного туризму.
🍀 Подібна практична робота неабияк сприяє закріпленню тих знань, які були отримані під занять у КНЕУ.