«Туризм в Україні та світі в умовах російської агресії проти України»- публічна лекція від Мар’яни Олеськів (Голови Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ)15 Вересня 2022р.

Кафедра регіоналістики і туризму КНЕУ та Комітет туризму Торгово-промислової палати України ініціювали проведення 15 вересня онлайн-лекції  «Туризм в Україні та світі в умовах російської агресії проти України» Голови Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ) Мар`яни Олеськів для студентів та викладачів кафедр туризму українських вишів.

Подія викликала значне зацікавлення не лише у студентів КНЕУ, але й серед студентів та викладачів практично з усієї України — вишів з Києва, Львова, Харкова, Запоріжжя, Дніпра та Ужгорода.

З вітальним словом на початку заходу витупив заступник голови Комітету туризму ТПП України, старший викладач кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ Володимир Царук.

Мар`яна Олеськів у своєму виступі окреслила головні напрямки цьогорічної маркетингової стратегії ДАРТу  — створення та розробка «Маршрутів пам»яті» (знакових місць, які уособлюють подвиг українського народу під час війни), програма реабілітації учасників війни (санаторно-курортний напрямок) та робота на перспективу щодо залучення в Україну іноземних туристів (Visit Ukraine in Future).

Після закінчення лекції учасники змогли поставити запитання до голови Держтуризму України. Зокрема, студентів зацікавила можливість проходження практики у команді ДАРТу та стажування у закордонних вишах.

Кафедра регіоналістики і туризму КНЕУ і надалі проводитиме зустрічі для студентів з відомими особистостями українського турбізнесу.

Лекцію можна переглянути за посиланням тут.

Презентацію Державного агентства розвитку туризму України можна переглянути тут.