Студентка 2 курсу представила кафедру регіоналістики і туризму на European Week 2023 у Парижі04 Липня 2023р.

Минулого тижня двоє студенток Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана були запрошені на European Week 2023 у рамках програми CIVICA for Ukraine:

Півчук Дарина - студентка 2-го курсу (Економіка міста та урбаністика, ФМ) та Олена Трикіша - студентка 3-го курсу (Міжнародна економіка, МЕІМ).

Міжнародний альянс топових європейських ВУЗів CIVICA щорічно проводить тижні для студентів задля обміну думками, знаходженням спільних рішень та розширенню кругозору студентів. Цьогоріч також мали змогу долучитися 10 студентів з 5 різних ВУЗів України: Київська школа економіки, Києво-Могилянська Академія, Український католицький університет, Донецький національний університет імені Василя Стуса та наш кращий економічний - КНЕУ імені Вадима Гетьмана. З європейських ВУЗів долучилися 80 студетів-бакалаврів з провідних університетів Європи - Bocconi, CEU, IE university, SNSPA, Sciences Po, SGH, SSE та LSE.

European Week 2023 проходив 27-30 червня у кампусі CIVICA у Парижі. Цьогорічною темою стала кричуща проблема охорони навколишнього природного середовища: "Екологічні переходи: міста на передовій".

Протягом 4 насичених навчанням днів, студенти з різних країн, спеціальностей, курсів об'єдналися аби дослідити, проаналізувати та подискутувати на теми екологічної політики, демократії, коротко- та довгострокових ризиків, соціоекономічиних наслідків, міграцій, міської екології.

Зокрема, програма передбачала відвідування 5 цікавих локацій: будівництво Olympic Athlethes Village, завод з переробки пластику LILO, самостійне містечко Labos Eclair, урбаністичний проект ZAC та центр ініціатив сталого міського планування KDI. У фінальний день групи студентів презентували свої дослідження з якими можна ознайомитись тут.

Спікерами виступили й українські студентки, що презентували та оповіли тему "Зеленого відновлення в Україні: бачення та перспективи".

Також студенти були запрошені на церемонію нагородження Ангели Меркель званням почесного доктора французького Інституту політичних досліджень Sciences Po.

Незважаючи на доволі серйозні теми та насичений графік програми, тиждень пройшов швидко, цікаво та залишив за собою не лише значний багаж досвіду та знань, а й приємну атмосферу серед самих учасників.

Дякуємо нашому партнеру Варшавській школі економіки (SHG) за ініціативу запрошення українських студентів та CIVICA за теплий прийом.
Ми завжди відкриті до нової співпраці та підтримання уже наявних відносин!

Ми у соціальних мережах