Стажування викладачів кафедри з туроперейтингу в провідній туристичній компанії TUI.01 Лютого 2018р.

«Новий старт» – програма для менеджерів по туризму в компанії ТUI, де проходили в січні 2018 року стажування викладачі нашої кафедри Богославець Оксана Григорівна та Бойко Наталія Олександрівна.

Зміст програми був спрямований на підвищення (поглиблення) професійних компетентностей менеджера з туризму, освоєння сучасних методик туроператорської та турагентської діяльності.

Діапазон питань, які розглядалися, був самий різноманітній – від особливостей роботи з туристами, організації подорожей та їх бронювання, фінансування, страхування, реклами, маркетингу в туризмі – до нюансів роботи туроператорів по різним країнам. Під час стажування були проведені різноманітні форми роботи: ділові ігри, мозковий штурм, практичні кейси, цікаві та змістовні презентації, інтерактивні лекції, постійне спілкування з фахівцями та лідерами туристичного бізнесу.

Все це  безперечно збагачує педагогічний досвід, сучасну методику викладання дисциплін туристичного змісту, дозволяє розуміти вимоги  роботодавців до майбутніх випускників та надає наснаги в роботі зі студентами.