24 жовтня 2023 року відбувся черговий семінар-практикум для студентів 3-го курсу спеціальності "Туризм"24 Жовтня 2023р.

Навчаємось у професіоналів!

24 жовтня 2023 року відбувся черговий семінар-практикум для студентів 3-го курсу спеціальності "Туризм" КНЕУ імені Вадима Гетьмана "Професійна майстерність екскурсовода".

Він пройшов у Національному музеї "Чорнобиль" не випадково,бо професійний фахівець цього музею-Марія Олегівна, не тільки екскурсовод цього музею,але й тривалий час працювала гідом у зоні Відчудження. Тому,крім знайомства з експонатами і фондами музею,інноваційними новинками ,відбулась цікава ,жива розмова і дискусія із студентами,де були розглянуті питання:  практичні вміння і навички екскуровода ,ерудиція, ораторське мистецтво та комунікаційна майстерність екскурсовода,а також- специфіка роботи гіда з іноземними туристами та екскурсантами.Щиро вдячні  музею за таку  надану можливість спілкування.