Спільні заходи, як напрям реалізації укладених Меморандумів про співпрацю між відділом культури МДА м. Житомира, Асоціації готельних об'єднань та готелів міст України та кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ імені Вадима Гетьмана22 Грудня 2023р.

Підводимо підсумки  2023року за напрямками  науково-практичної роботи  кафедри з громадами України  та міжнародними  колегами- науковцями

Спільна організація туристичного форуму " Відродження міського туризму у повоєнний час" в м. Житомир в листопаді 2023р. За ініціатив відділу культури МДА м. Житомира, Асоціації готельних об'єднань та готелів міст України та кафедри регіоналістики і туризму КНЕУ імені Вадима Гетьмана захід зібрав однодумців сфери гостинності та туризму.
Розвиток міського туризму, тенденції та трансформація туристичної спеціалізації міст в умовах повоєнного відновлення, цифрові інструменти просування культурного та туристичного продукту міст були в центрі уваги учасників заходу. Приємною стала зустріч з колегами житомирських ВНЗ.
В результаті, окреслено низку цікавих планів для майбутньої співпраці. До зустрічі, гостинний Житомир!